Wspierają
LKS "Centra" Ostrów Wielkopolski


Remis w sobotnim sparingu
Wpisany przez Administrator   

Remisem zakończył się sobotni (21 lutego) sparing "Centry" z zespołem Jutrzenki Warta. "Centra" szybko objęła prowadzenie, jednak goście nie pozwolili całkowicie piłkarzom "Centry" zdominować sytuację na boisku, wraz z upływem czasu goście coraz lepiej radzili sobie na boisku i dzięki temu wyszli na prowadzenie, jednak ostatnie słowo znowu należało do piłkarzy "Centry", którzy doprowadzili do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 3 - 3.

Bramki dla "Centry" zdobyli: Michalski, Adamiak (k), Mierzyński
Skład "Centry": Bartczak, Sikora, Ciupka, Adamiak, Reyer, M. Kucharski, Strączkowski, Sz. Kucharski, Michalski, Wandzel, Kuczyński, w dalszej części meczu na boisko wchodzili: Kamiński, Mierzyński, Klawiński, Rodin.