Wspierają
LKS "Centra" Ostrów Wielkopolski


Pierwszy sparig za "Centrą"

Dzisiaj 01 lutego piłkarze "Centry" rozegrali pierwszy mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Przeciwnikiem był zespół ligi okręgowej Odolanovia Odolanów. Mecz rozegrany był w trudnych warunkach atmosferycznych, które nie były sojusznikiem piłkarzy, w grze obu drużyn było dużo przypadkowości i mało składnej gry. Pierwsi bramkę zdobyli goście za sprawą bardzo dobrze znanego piłkarzom "Centry" Dominika Sobczaka. "Centra" jednak szybko wyrównała za sprawą Tomasza Mierzyńskiego i objęła prowadzenie po pięknym uderzeniu Szymona Kucharskiego. Po przerwie trener Pasadzy przebudował nieco skład swojego zespołu i dał szansę gry zmiennikom i zawodnikom walczącym o miejsce w pierwszym zespole. Gra nie odbiegała od poziomu, który prezentowali piłkarze w pierwszej połowie, ale to goście lepiej zagrali w ofensywie i zdobyli dwie bramki i tym samym wygrali dzisiejszy sparing 3 - 2. Bramki dla gości zdobyli ponownie Sobczak i mający również epizod w "Centrze" Perz.
Skład "Centry": Bartczak, Kamiński (zawodnik testowany), Adamiak, Reyer, Sikora, Strączkowski, Rodin, Szymon Kucharski, Michał Kucharski, Mierzyński, Wandzel. - II połowa: Filipiak, Powalisz, Wandzel, Reyer, Szymon Kucharski, Strączkowski, Jankowski, Michalski, Wewiór, Klawiński, Michał kucharski
.