Wspierają
LKS "Centra" Ostrów Wielkopolski


Czwarte miejsce w memoriale gen. E. Pastuszka

Czwarte miejsce zajęli piłkarze "Centry" w rozegranym w niedzielę (18 grudnia) halowym turnieju o memoriał gen. E. Pastuszka.

Turniej rozegrano w Arenie Kalisz. Turniej miał mocną obsadę. Piłkarze "Centry" w rywalizacji grupowej zajęli drugie miejsce, pierwsze miejsce zajęła Jarota Jarocin, natomiast piłkarze "Centry" wyprzedzili Prosnę Kalisz i Victorię Ostrzeszów. W meczu o trzecie miejsce w turnieju "Centra" uległa Białemu Orłowi Koźmin Wielkopolski i tym samym zajęła czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji turnieju.
"Centrę" reprezentowali: Hubert Bartczak, Michał Kucharski, Szymon Kucharski, Marcin Kucharski, Szymon Strączkowski, Tomasz Mierzyński, Marcin Wandzel, Bartosz Jasiński, Dawid Kuczyński, Marcin Kaczmarek, Szymon Maj.