Wspierają
LKS "Centra" Ostrów Wielkopolski


Centra mistrzem jesieni.
Wpisany przez Administrator   

Dzisiaj zakończyła się runda jesienna na boiskach IV ligi wielkopolskiej grupy południowej. Mistrzem jesieni została "Centra". Dzisiaj po emocjonującym meczu "Centra" zremisowała w Lesznie z Polonią 1912 Leszno 3 - 3. Od początku gospodarze z animuszem zaatakowali drużynę "Centry" efektem tych ataków były dwie zdobyte bramki. Jednak piłkarze "Centry" pokazali charakter i jeszcze do przerwy doprowadzili do remisu. Po zmianie stron mecz nic nie stracił na atrakcyjności, obie drużyny grały z zaangażowaniem, jednak lepiej prezentowali się piłkarze "Centry", którzy swoją przewagę udokumentowali zdobyciem bramki. Tym razem to goście dążyli do wyrównania i sztuka ta im się udała i doprowadzili tym samym do remisu, który mimo sytuacji z obu stron nie uległ zmianie. Nie wiadomo jakim wynikiem zakończyłoby się to spotkanie gdyby nie dziwne interpretacje sędziego. Podsumowując dzisiejsze spotkanie należy pochwalić wszystkich piłkarzy "Centry" za grę ambitną i przysłowiowym zębem. Dzięki dzisiejszemu remisowi "Centra" nie tylko została mistrzem jesieni ale również w całej rundzie jesiennej nie doznała smaku porażki. Mino, że w najbliższą niedzielę zostanie rozegrana pierwsza kolejka rundy wiosennej to "Centra" w niej pauzuje i na najbliższe emocje ligowe w wykonaniu piłkarzy "Centry" trzeba poczekać do wiosny 2017 roku.
Polonia 1912 Leszno - LKS "Centra" Ostrów Wielkopolski 3 - 3
bramki dla "Centry" zdobyli: T. Mierzyński - 2 32`i 60`, D. Kuczyński 41`
skład "Centry": Bartczak, Ciupka, Reyer, Wandzel, Sikora, Mierzyński (75`Kupczyk), Rodin, Strączkowski, Michalski (35` Jasiński), M. Kucharski, Kuczyński.